Sprzedaż Części PDF Drukuj Email

Wszystkie części dostępne są u Koordynatora Sprzedaży R2. Koordynator sprzedaży jest w stanie dostarczyć zawodnikom następujące elementy:

* Cywilny samochód Fiesta R2 w promocyjnej cenie
* Zestaw modyfikujący R2
* Części sportowe
* Części fabryczne
* Sportowe kombinezony i inne części garderoby

Zestaw modyfikujący R2 zaprojektowano specjalnie dla trzydrzwiowego Forda Fiesty Sport 1,6l (lub Zetec S w Wielkiej Brytanii i Irlandii). Do zestawu dołączona jest instrukcja ułatwiająca zamontowanie zestawu w aucie.

SAMOCHÓD DAWCA

Auto fabryczne dostępne jest w M-Sport w cenie L9.745 (cena nie zawiera VAT, opłat rejestracyjnych i kosztów dostawy). Istnieje również możliwość nabycia auta cywilnego bezpośrednio u autoryzowanego dealera Forda.

ZESTAW MODYFIKUJĄCY R2

Zestaw przekształcający auto cywilne w samochód rajdowy dostępny jest w cenie L20.595 +VAT i koszt dostawy. Zestaw można zamówić w specyfikacji szutrowej lub asfaltowej. Proszę mieć na uwadze, że w skład zestawu nie wchodzą felgi. Przed zainstalowaniem klatki bezpieczeństwa należy zapoznać się Procedurą Wydania Klatki Bezpieczeństwa (Safety Cage Issue Procedure).

CZĘŚCI SPORTOWE

Zawodnicy zobowiązani są do kontaktu z Koordynatorem Sprzedaży R2 w celu zamówienia części sportowych. Cennik zestawu modyfikującego, samochodu cywilnego i części dostępny jest do pobrania tutaj. Samochód Ford Fiesta Sport/Zetec S i wszystkie części fabryczne można również nabyć u autoryzowanego dealera Forda. Z tego powodu ostateczna cena detaliczna może być różna.

FABRYCZNE CZĘŚCI FORDA

Fabryczne części Forda można zamówić bezpośrednio u nas.

BUDOWA SAMOCHODU

Jeżeli chcesz, aby M-Sport zbudował pojazd dla Ciebie, orientacyjne ceny znajdziesz tutaj. Jeśli jesteś zainteresowany budową twojej rajdówki przez G4 prosimy o kontakt.

ZAMÓWIENIA

W celu zamówienia zestawu lub części zamiennych prosimy o kontakt.