Często Zadawane Pytania PDF Drukuj Email

Ile kosztuje zestaw modyfikujący Fiesta R2?

£18.995 + VAT.

Czy dostępny jest cennik elementów wchodzących w skład zestawu R2?

Pełna specyfikacja zestawu modyfikującego dostępna jest tutaj. Ceny poszczególnych części zostaną przedstawione wkrótce.

Czy mogę kupić samochód dawcę bezpośrednio w M-Sport?

Tak, chociaż istnieje również możliwość kupna modelu Fiesta 1,6l Ti-Vct Sport bezpośrednio w lokalnym salonie sprzedaży Forda. Cena samochodu w M-Sport to £9.495 + VAT + koszt transportu.

Jaką specyfikację powinien posiadać mój samochód dawca?

Samochód dawca dla R2 to trzydrzwiowy Ford Fiesta Sport lub Zetec S 1,6l. Proszę mieć na uwadze, że M-Sport nie obsługuje instalacji elektrycznej w modelach z elektronicznym kluczykiem ("keyless"). Ponadto wymagane są podgrzewane szyby przednie. Obudowa nagrzewnicy, dmuchawa i powiązane układy pod deską rozdzielczą mogą być usunięte jedynie wówczas gdy samochód wyposażono w podgrzewaną szybę. Jeżeli samochód nie jest w nią wyposażony, należy dokupić zestaw okablowania oraz przednią szybę.

Ile kosztuje budowa Fiesty R2 przez M-Sport?

Orientacyjna cena budowy samochody przez M-Sport to £12.300 + VAT. W cenę wliczona jest robocizna (£10.000), montaż klatki bezpieczeństwa (£1.050) oraz malowanie wnętrza i karoserii samochodu na biało (około £1.250 w zależności od wymagań).

Czy istnieje możliwość rezerwacji zestawu na zasadzie przedpłaty?

Wszystkie zestawy i części wysyłane są do klienta po wpłaceniu pełnej należności.

Kiedy mogę złożyć zamówienie?

Teraz!